Ευχαριστίες

Ευχαριστούμε θερμά τον κ Ιωάννη Κατσέλη πατέρα των αποφοίτων μαθητών του 12ου Γυμνασίου Θεσσαλονίκης Χρήστου και Παναγιώτη για την ευγενική δωρεά του ποσού των τριακοσίων πενήντα (350) ευρώ, για την αγορά ενός βιντεοπροβολέα οροφής.

Ευχαριστούμε θερμά τους γονείς/κηδεμόνες μαθητών/τριών του 12ου Γυμνασίου Θεσσαλονίκης που συνέβαλαν στη συγκέντρωση χρημάτων για την αγορά ενός δεύτερου βιντεοπροβολέα οροφής. Ιδιαίτερη υπήρξε η συμβολή της κ Δέσποινας Δεργιανλή μητέρας της μαθήτριας Νικολέτας Μαρίας Τουλουμτσόγλου του Β1, της κ Άννας Φράγκου μητέρας της μαθήτριας Μαρίας Ραφαηλίας Παναγιωτίδου του Γ1, της κ Θεοπούλας Τζίτζικα μητέρας του μαθητή Νικολάου Καρδάση του Β1.

Ευχαριστούμε θερμά τον εκπαιδευτικό του 12ου Γυμνασίου Θεσσαλονίκης κ Βασίλειο Παπαντωνίου για την ευγενική δωρεά δύο βιντεοπροβολέων.

Ευχαριστούμε θερμά τον κύριο Αλέξανδρο Ντοροφέεβ πατέρα του μαθητή Μιχάλη Ντοροφέεβ του Γ1 για την ευγενική δωρεά δέκα (10) πληκτρολογίων για υπολογιστές